Про нас


Наші переваги

Якість та оперативність

Ми здійснюємо підготовку та виконання робіт в максимально короткий термін.

Багаторічний досвід виконання робіт

Наша компанія працює на ринку послуг з ремонту більше 17 років, має бездоганну репутацію та сотні вдячних клієнтів.

Індивідуальний підхід

До виконання кожного замовлення ми підходимо відповідально, знаходимо оптимальні варіанти вирішення поставлених завдань, а також консультуємо клієнтів з метою виконання всіх індивідуальних побажань.

Висококваліфіковані спеціалісти

У нашій компанії працюють тільки вузькі професіонали, які виконують роботи якісно і надійно. Ми забезпечуємо всі умови для підвищення професійної освіти та реалізації творчого потенціалу, гідно винагороджуємо кожного нашого співробітника за результативний і якісну працю.

Відгуки клієнтів

Наша компанія має багато позитивних відгуків від клієнтів. Ви можете переконатися в цьому на сторінці Відгуки”, та переглянути наші роботи на сторінці “Галерея”.

 

Про нас

Основним видом діяльності компанії “Файний Ремонт” є ремонт квартир, офісів, будинків, а також продаж будівельних матеріалів за низькими ніцами. Компанія розпочала свою діяльність 20 років тому. Для нашої компанії немає нічого неможливого – наші шановні клієнти можуть бути впевнені в тому, що ми зможемо реалізувати навіть найскладніші завдання.

У нашій компанії працюють тільки вузькі професіонали. Ми не тільки якісно надаємо будівельно-ремонтні послуги, а й даємо максимальну гарантію на наші послуги. Ми забезпечуємо всі умови для підвищення професійної освіти та реалізації творчого потенціалу, гідно винагороджуємо кожного нашого співробітника за результативний і якісну працю.

Ремонт квартир передбачає: ексклюзивний, косметичний ремонт, євроремонт, ремонт новобудови, дизайн інтер’єру, утеплення стін квартири та внутрішні оздоблювальні роботи в квартирі. Ремонт офісів включає в себе такі роботи: гіпсокартонні, електромонтажні, малярні роботи, шпаклівка стін і стелі, дизайн інтер’єру офісу.

 

Замовте ремонтні роботи

І отримайте знижку 5% (при замовленні через сайт)!

Comments are closed.