Гіпсокартонні роботи


Підвісна стеля з гіпсокартону є найпопулярнішим. При виготовленні такого типу стель застосовуються виключно екологічно чисті матеріали, гіпс, картон, шпаклівка на основі гіпсу. При цьому за своєю конструкцією стеля може бути класичним плоским багаторівневим, що створює ексклюзивний інтер’єр в приміщенні.
Гіпсокартон настільки універсальний матеріал, що його застосовують не тільки для виготовлення стель, але так само з гіпсокартону монтують міжкімнатні перегородки, арки, колони, ніші, фальш-стіни і багато інших елементів дизайну. На сьогоднішній день, при пошуку майстрів, що виконують гіпсокартонні роботи Київ, просто рясніє різними пропозиціями. Однак довіряти ремонт у своїй квартирі слід виключно професіоналам.
Професійна будівельна компанія Файний Ремонт виконує гіпсокартонні роботи в Києві будь-якої складності. Співробітники нашої компанії є висококваліфікованими фахівцями, за плечима яких кілька тисяч квадратних метрів відремонтованого житла.
Компанія Файний Ремонт здійснює такі гіпсокартонні роботи:

  • Монтаж звичайної стелі з гіпсокартону;
  • Монтаж багаторівневої стелі з гіпсокартону;
  • Виготовлення офісних і міжкімнатних перегородок;
  • Вирівнювання стін і фальш-стіни з гіпсокартону;
  • Створення унікальних елементів інтер’єру арки, колони;
  • Виготовлення коробів для приховування комунікацій, вентиляції або стояків.

Фахівці нашої компанії підходять індивідуально до запитів кожного клієнта. Вирішивши замовити гіпсокартонні роботи в квартирі, наприклад виготовлення підвісної стелі, наші дизайнери зможуть запропонувати і порадити Вам декілька найбільш вдалих реалізацій. При цьому Ви відразу зможете дізнатися вартість гіпсокартонних робіт залежно від складності проекту.
Вибираючи тип стелі з гіпсокартону, крім ексклюзивного інтер’єру можна вирішити ще одну проблему. Завдяки багаторівневим стелям існує можливість приховати багато що не вписуються в інтер’єр комунікації, наприклад вентиляційні і витяжні труби. Майже завжди розцінки на гіпсокартонні роботи в Києві формуються з двох аспектів: складність роботи та обсяг роботи. Наприклад, ціна на гіпсокартонні роботи з виготовлення багаторівневої стелі, звичайно ж, буде вище, ніж вартість стелі з гіпсокартону звичайній плоскій конфігурації.
Крім гіпсокартонних робіт компанія Файний Ремонт виконує також і інший ремонт квартир. У нас Ви зможете замовити укладку ламінату, паркету, лінолеуму, послуги електрика чи сантехніка, або замовити євроремонт квартири під ключ в Києві та передмісті Києва.