Ремонт нежитлових приміщень


Хороший зовнішній стан офісу вкрай важливий для будь-якого бізнесу. Адже як говорить народна мудрість –  “Зустрічають по одягу”. Офіс, в який потрапляє ваш потенційний клієнт, створює перше враження про вас і вашу роботу, яке потім вкрай складно виправити. Можна з упевненістю сказати, що невеликий ремонт офісу потрібно проводити не рідше ніж два рази на рік. При узгодженні плану ремонту саме офісного приміщення слід пам’ятати, що люди тут довгий час будуть не просто перебувати, а ще й працювати. Тому дуже важливо, щоб приміщення після ремонту залишалося світлим, просторим і комфортним для роботи. Щоб ремонт і обробка офісу не забрали у вас багато сил, часу і грошей, слід підійти до процесу грунтовно. Для цього потрібно звернути увагу на три підготовчих кроки, які багато в чому визначать успіх майбутньої роботи:

  • докладно обговоріть з майстром і бригадиром всі деталі майбутнього ремонту;
  • зверніть увагу на підбір матеріалів, вибираючи тільки якісні й перевірені зразки;
  • знайдіть хороших, кваліфікованих фахівців.

Звернувшись за допомогою в компанію “Файний Ремонт”, ви зможете довірити всі перераховані завдання професіоналам – співробітникам нашої фірми. Послуги з виконання абсолютно всіх видів ремонтних робіт – це ремонт офісів під ключ. Зважаючи нависокий професіоналізм наших співробітників і мінімальні терміни виконання роботи, ми пропонуємо доступну вартість ремонту офісу в Києві.

Наша компанія виконує наступні види ремонту в офісних приміщеннях:

  • косметичний ремонт, займає від 2-х тижнів до 2-х місяців;
  • капітальний ремонт – від 2-х до 4-х місяців;
  • ремонт люкс або ексклюзив – 4-6 місяців.
  • євроремонт – від 3-х до 4-х місяців;

Чим же вони відрізняються один від одного? Косметичний ремонт передбачає зовнішнє поліпшення офісу і легку обробку. Капітальний ремонт являє собою комплекс робіт, який включає, в тому числі, і заміну, так сказати, нутрощів офісу. Євроремонт використовує послуги та матеріали, відповідні європейським стандартам якості. Ремонт люкс або ексклюзив використовує тільки ексклюзивні матеріали і повністю перетворює ваш офіс.