Плиточні роботи


Укладання плитки – непросте заняття, що вимагає особливої ​​уваги і терпіння від майстра. Тому, якщо Ви вирішили облицювати стіни або підлогу плиткою, потрібно обов’язково шукати плиточників з високою кваліфікацією. Від кваліфікації майстра залежить підсумкова вартість плиткових робіт, але високі розцінки не гарантують високі результати. Тому перед початком співпраці рекомендуємо ознайомитися з нашим портфоліо.

У нашій компанії працюють тільки досвідчені плиточники, які виконують плиточні роботи за сучасними технологіями, з застосуванням найновіших матеріалів. Якщо укладання плитки це те, що Ви шукаєте – звертайтеся в компанію Файний Ремонт.

Вдало вибрати плитку в широкому асортименті будівельних супермакетів досить складно. Більш правильно – звернутися за консультацією до фахівців, які підкажуть оптимальний варіант підлогового або настінного покриття, з урахуванням необхідної зносостійкості і естетичних побажань замовника

Універсальної плитки, яка б підходила для будь-яких приміщень і умов, не існує. Залежно від типу приміщення, де передбачається класти кахель, потрібно вибирати певний тип кахельного покриття.

Фахівці “Файний Ремонт” не тільки виконають плиткові роботи, а й проведуть консультацію щодо вибору плитки. Підлогу або стіни облицьовані красивою кахельною плиткою, з ідеально рівними швами, внесуть в дизайн інтер’єру вишуканість і оригінальність.

Послуги плиточника компанії «Файний Ремонт»:

  • укладка фасадної плитки;
  • укладка керамічного граніту;
  • укладка мозаїчної плитки;
  • укладання кахельної плитки;
  • укладка облицювальної плитки.

При виконанні плиткових робіт половина успіху залежить від рівня кваліфікації плиточника. Якщо роботи проводились акуратно і грамотно, то навіть недорога плитка буде мати гарний вигляд.

Терміни та вартість проведення плиткових робіт залежить від площі і виду обраної плитки.

Ціни та повний перелік послуг з укладання плитки можна переглянути на сторінці “Вартість робіт”