Укладка підлоги


З необхідністю кардинальних змін у квартирі або офісі зіштовхується майже кожна людина. Але, хтось обмежується косметичними перетвореннями, а інші мешканці замислюються про капітальну перебудову приміщення. Якщо через недосвідченість виникає спокуса втілити мрію самостійно або залучити до робіт автора, який повісив оголошення на паркані, то ремонт у квартирі обійдеться нечувано дорого. Час пригадати приказку про скупому, який платить двічі і звернутися за допомогою в компанію з бездоганною репутацією, таку як Файний Ремонт, що має досвід виконання ремонтних робіт більше 17 років.

Серед широкого спектру ремонтно-будівельних послуг, що надаються досвідченими фахівцями, великою популярністю користується євроремонт квартир, офісів, виробничих приміщень, спортивних залів та інших об’єктів.

При здійсненні капітального ремонту використовуються високоякісні оздоблювальні матеріали та інноваційні технології. Незмінною складовою здійснюваних робіт є дизайн-проект, що включає план приміщень, зображення майбутнього інтер’єру, специфікацію на матеріал і обладнання. У попередньому плануванні вказується тип статевого покриття, який вибирається з різних міркувань – функціональності, якості, довговічності, естетичності або вартості.

У кожному разі, бездоганна робота з укладання підлогових покриттів нашим клієнтам буде забезпечена. Компанія Файний Ремонт здійснює професійну діяльність у цьому напрямку вже давно і створила команду фахівців, для яких укладання підлогових покриттів будь-якої складності не представляє особливої ​​праці.
У сучасних будинках потрібно використовувати тільки якісні матеріали, які є хорошими інвестиціями засобів і забезпечують комфортне проживання.

Від чого залежить ціна укладання підлогових покриттів?

Найдорожчим, довговічним і красивим покриттям, перевіреним століттями, є паркет, який вимагає особливого догляду і відрізняється високою вартістю. Особливий інтерес представляє матеріал, відсортований в тон і призначений для виготовлення візерунків. Вартість такої підлоги залежить від ціни паркетної дошки, розмірів приміщення і складності малюнка. Укладання паркету обійдеться набагато дешевше, якщо підстава покриття відповідає основним вимогам, а набутий матеріал має готові пази, що утворюють якісні з’єднання. Паркетні заготовки повинні деякий час в упакованому вигляді відлежатися в квартирі, щоб прийняти потрібну вологість. Сьогодні у продажу є штучний паркет, який є досить привабливим варіантом.
Укладання дерев’янистої статі краща у випадку, але можна зупинити свій вибір і на якісної імітації. Наприклад, укладання ламінату обійдеться дуже дешево і дозволить істотно скоротити ремонтні та експлуатаційні витрати. Покриття імітує деревину, штучний камінь, кахельну плитку, килимове покриття. Ламінат укладається на рівну основу, поверх якої кріпиться звукоізоляційний матеріал.

Багато власників квартир на кухні і в передпокої віддають перевагу більш зносостійкому і водовідштовхувальному покриттю. Укладання лінолеуму забезпечує гарний вигляд і дозволяє надовго забути про проблеми з підлогою.
У фахівців нашої компанії є свої напрацьовані методи, що дозволяють виконувати замовлення будь-якої складності. Наявність професійного інструменту та високий рівень майстерності дозволяють гарантувати відмінну якість роботи за прийнятною вартістю.