Малярно-штукатурні роботи


Малярно-штукатурні роботи по праву вважаються одними із головних ремонтно-оздоблювальних робіт. Як жителі своїх будинків і квартир, ми прагнемо оточити себе красою. Красиві рівні стіни, пофарбовані в ваш улюблений колір або обклеєні дизайнерськими шпалерами з натуральних матеріалів, які так ретельно і довго вибирала ваша дружина – що може бути краще! «Файний Ремонт» зовсім не закликає вас закритися в чотирьох стінах, але якщо ви замовите комплекс малярно-штукатурних робіт у нас, повірте, вам справді не захочеться їх покидати!

Формула послідовності малярно-штукатурних робіт досить проста: грунтовка, штукатурка, грунтовка, шпаклівка, грунтовка, фарбування. Саме така послідовність забезпечує відмінну якість і довговічність вашого ремонту. Відзначимо також, що до малярно-штукатурних роботах варто приступати тільки тоді, коли демонтажні роботи з видалення зі стін і стелі старих шпалер, фарби і неміцно тримається штукатурки вже завершені.

Малярно-штукатурні роботи: грунтовка

Ви, мабуть, помітили, що цей етап робіт повторюється неодноразово. Вся справа в тому, що, незважаючи на свою простоту, грунтовка є дуже важливим елементом в процесі обробки. Головна цінність грунтовки – її адгезійні властивості. Адгезія являє собою зчеплення поверхонь різнорідних твердих і рідких складів. Нанесений в процесі малярно-штукатурних робіт на стіни і стеля грунтів багаторазово підсилюють зчіпні якості як наносимой штукатурки, так і шпаклівки і фарби. Хочете жити довго і щасливо – не економте на грунтовці стін і стелі!

Малярно-штукатурні роботи: штукатурка

Починаючи з 50-х років, в Києві почалася ера панельного домобудівництва. Сотні п’ятиповерхових будинків, що зводяться в найкоротші терміни, миттєво розфарбували карту Києва своїми дахами. Якість панельних будинків поступово поліпшувалося і досягло свого розквіту в кінці 70-х. Ключове слово панельного домобудівництва – його швидкість. Фактично на будівельний майданчик доставлявся готовий будинок, який залишалося лише зібрати будівельникам. У технології цієї є дві сторони: стіни і перекриття, що вироблялися на заводах, були рівними і в цілому належної якості. Але ось прискорений процес складання іноді зводив цю перевагу нанівець. У результаті ми отримуємо  півтора метра однієї рівної стелі або стіни і півтора метра іншої рівної стелі або стіни – часом абсолютно не пов’язаних між собою. Штукатурка покликана виправляти серйозні вади, такі як перепади, тріщини і шви. Обштукатурювання також є невід’ємним процесом при первинній обробці котеджу, цегляні або блокові стіни – не найкраща основа для поклейки дорогих шпалер! «Файний Ремонт» пропонує Вам різні варіанти штукатурки стін і стелі. Ви можете детальніше ознайомитися з кожним з них. Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо Вам з вибором потрібного варіанту.

Малярно-штукатурні роботи: шпаклівка

Наступним за штукатуркою етапом, зрозуміло, після грунтовки, є шпаклівка. Шпаклівка в малярно-штукатурних роботах покликана виправляти дрібні вади поверхні стін і стелі. Саме шпаклювання надає стін ідеальну рівність і гладкість. На відміну від штукатурки, шпаклівка наноситься досить тонким шаром, а при висиханні має не шорстку, а гладку поверхню. Шпаклівка – необхідна умова якісного фарбування стін або стелі, тому що фарба не прощає навіть дрібних недоліків.

Малярно-штукатурні роботи: фарбування

Одним з можливих варіантів обробки стін або стелі, а також завершальним етапом малярно-штукатурних робіт є їх фарбування. Цінність цього виду обробки для дизайнера в тому, що він дозволяє зосередитися на деталях, виконуючи роль ненав’язливого фону. Зверніть увагу на ремонт і обробку західних інтер’єрів. Європейці вже давно зробили вибір у бік фарбування стін. Не бійтеся експериментувати, підберіть колір, який подобається саме Вам, а «Файний Ремонт» якісно і акуратно виконають фарбування стін і стель Вашої квартири або будинку.