Ремонт квартир – не завжди складно!


Ремонт квартир – не завжди складно!

Знайдеться дуже мало людей, яким по-справжньому подобається робити ремонт квартири. Більшість налаштовується на те, що це просто потрібно пережити і потерпіти. Однак своє ставлення можна поміняти і зводити не дуже приємне заняття ремонту до мінімуму, адже багато залежить від організації процесу. Ремонт відбувається у власній квартирі, тому потрібно лише добре розпланувати все і зробити так, щоб він проходив найбільш прийнятним способом. Деякі люди вважають за краще робити ремонт самостійно. Безумовно, це суттєво економить фінанси і зводить до мінімуму різні витрати. Проте якщо є хоч найменші сумніви у власних силах, краще довірити це професіоналу. Сумнівно, що криво і неправильно поклеєні шпалери доставлять естетичне задоволення, навпаки, вони будуть постійно дратувати тим, що відклеюються і вимагають підклеювання. Ще одна вигода від ремонту своїми руками в тому, що можна розподіляти час і етапи роботи як зручно. Наприклад, можна прискорити його хід або ж призупинити.

Найбільш поширені види ремонту – косметичний і капітальний. Перший більш доступний і простий, однак його потрібно робити кожні три-чотири роки. А ось капітальний ремонт квартир робиться набагато рідше, з огляду на те, що передбачає вкладення великої кількості не тільки грошей, а й знань і зусиль. Це дуже багатопланова і складна робота, яка довіряється тільки професіоналам. Тому більшість людей вважає за краще раз на два роки робити косметичний ремонт самостійно, ніж відразу витрачати багато грошей, чомусь їм здається, що так іде менше витрат.

Починати будь-який ремонт слід з ретельної підготовки, тобто з планування того яким буде інтер’єр. Потрібно чітко і ясно визначитися, що хочеться отримати по закінченню ремонту. Таким чином, навіть якщо в процесі вносяться якісь корективи, то вони суттєво не змінять картину, адже буде база, на яку можна орієнтуватися. Не завадить заодно подумати про планування квартири і вирішити чи залишиться вона як раніше або потрібно її радикально поміняти. Якщо хочеться знести стіну необхідно дуже уважно все зважити, так як цей процес мало того що недешевий, так ще й дуже клопіткий і затяжною. Проте завжди можна знайти альтернативу і зробити перепланування, але меншого масштабу. Можна просто поміняти призначення і використання якоїсь кімнати. Можна намалювати схематичний план квартири, намалювати меблі, двері, вікна. На папері це набагато простіше, ніж представити це у своїй уяві. Якщо добре намалювати не виходить, завжди можна попросити знайомих або встановити на комп’ютер спеціальну програму і самому поекспериментувати.

Залиште відгук